Penis Enlargement

Yayın Politikası

 

1-Bu kitap erken boşalma sorununun nedenleri ve çözüm yolları hakkında eğitim vermektedir.
2-Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.
3-Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.
4-Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz.
5-Eğitimi verilen konularla alakalı doğabilecek sorunlar Erken Boşalmaya Son E-Kitabı ve www.erken-bosalma.info sitesinin sorumluluğunda değildir.
6-Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz.
7-Erken Boşalmaya Son E-Kitabı ücretsiz başka site veya mecralarda dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal hakkı korunur.
8-Bu site ve Erken Boşalmaya Son E-Kitabında anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin çalışmanızla, bu işe vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir. Bu site ve site aracılığıyla satılan kitap kimseye hiç bir konuda garanti vermez.
9-Bu sitede ve Erken Boşalmaya Son E-Kitabında disariya bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.
10-Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli,metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.
11-Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.
12-Erken Boşalmaya Son E-Kitabı 39 TL (Türk Lirası) karşılığında XTicaret.com sitesi üzerinden ödeme alınması koşuluyla satılmaktadır.
13-Bu site ve Erken Boşalmaya Son E-Kitabı herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.
14-Bu site aracılığıyla satılan Erken Boşalmaya Son E-Kitabı'nı alanların bilgileri üçüncü sahışlarla paylaşılmaz.
15-Bu siteyi ziyaret eden ve Erken Boşalmaya Son E-Kitabını alan kişilerin Yayın ve Gizlilik Politikasını okuduğu varsayılır.
16-Erken Boşalmaya Son E-Kitabı basılı bir yayın değildir. Elektronik bir kitaptır ve yalnızca bilgisayar ortamında okunabilir.

 

E-Posta : bilgi@erken-bosalma.info